Logo: Unii Europejskiej, SIR, KSOW, PROW 214-2020„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” 
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej 
„Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu 16 września o godzinie 10.00 w LODR w Końskowoli ul. Pożowska 8 – sala konferencyjna 1 piętro. Spotkanie będzie dotyczyło utworzenia zespołu tematycznego związanego z serowarstwem.

Chcielibyśmy w ramach prac zespołu umożliwić stworzenie platformy podnoszenia poziomu wiedzy, wymiany doświadczeń, bezpośredniej rozmowy, ułatwiania tworzenia sieci kontaktów podmiotów zainteresowanych innowacjami w rolnictwie, produkcji żywności i na obszarach wiejskich.

Na spotkanie zapraszamy rolników, przetwórców mleka, osoby zainteresowane współpracą w zakresie przetwórstwa mleka, wytwarzania różnych rodzajów sera i produktów z mleka.

Kontakt w sprawie udziału w spotkaniu:

Małgorzata Seroka tel: 603 555 418

Zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.