Logo: Unii Europejskiej, SIR, KSOW, PROW 214-2020„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” 
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej 
„Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza na webinarium, które odbędzie się w dniu 16 listopada o godzinie 10.00.

Webinarium „Przetwórstwo mleka na zasadach Rolniczego Handlu Detalicznego (RHD) - wymogi formalne, procedura rejestracji, zasady produkcji i sprzedaży, dokumentacja”, poprowadzi lek. wet. Marek Pawłowski Wojewódzki Inspektor Weterynaryjny, Kierownik Zespołu ds. Bezpieczeństwa Żywności, Pasz, Utylizacji oraz Nadzoru Farmaceutycznego z Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Lublinie.

Do udziału zapraszamy m.in. rolników, przetwórców mleka, osoby zainteresowane współpracą w zakresie przetwórstwa mleka, wytwarzania różnych rodzajów sera i produktów z mleka.

Zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię i nazwisko, adres email, telefon) lub poprzez formularz - zgłoś swój udział