Kontakt

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie

Ulica: Sitno

Miejscowość: Sitno 116

Kod Pocztowy: 22-424

Tel.: 84 611 23 39, 84 611 25 25 

Fax: 84 611 23 33, 84 611 25 25

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Kierownik PZDR: Różycka Grażyna

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 700 – 1500

Rejon działania: gminy Adamów, Grabowiec, Komarów, Krasnobród, Łabunie, Miączyn, Nielisz, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zamość, Zwierzyniec.

Spis Telefonów doradców

Spis telefonów doradców Zespołu:

Nazwisko

Imię Numer telefonu Specjalizacja
Różycka Grażyna 607 727 913

Kierownik

Bondyra Grażyna 607 725 914 ds. produkcji zwierzęcej
Chmiel Teresa 661 108 955 ds. ekologii i ochrony środowiska
Drozdowska Nina 663 914 657 ds. rozwoju obszarów wiejskich
Gawda Agnieszka 609 677 576 ds. produkcji ogrodniczej
Greszta Renata 607 728 605 ds. ekologii i ochrony środowiska
Jaremek Leszek 607 724 879 ds. produkcji roślinnej
Kawałko Krystyna 661 410 402 ds. produkcji roślinnej
Kietliński Jerzy 605 883 529 ds. ekonomiki
Kiryczuk Paweł 661 108 032 ds. rozwoju obszarów wiejskich
Kowalska Dorota 601 187 486 ds. produkcji roślinnej
Kuranc Piotr 661 107 839 ds. produkcji ogrodniczej
Maziarczyk Marzena 605 828 595 ds. rozwoju obszarów wiejskich
Pijajko Ewa 661 108 967 ds. ekologii i ochrony środowiska
Piróg Stanisław 665 031 649 ds. ekologii i ochrony środowiska
Samborska Zenona 693 479 059 ds. ekonomiki
Stępniak Zofia 609 646 765 ds. produkcji zwierzęcej
Zarębska Alina 661 108 786 ds. ekologii i ochrony środowiska
LABORATORIUM   (84) 611 25 42
601 717 982
 

Harmonogram Dyżurów

Harmonogram dyżurów w biurze PZDR:

Tydzień Poniedziałek Wtorek Środa* Czwartek Piątek*

I

Grażyna Różycka

Alina Zarębska

Dzień biurowy - wszyscy doradcy

Krystyna Kawałko

Jerzy Kietliński

II

Krystyna Kawałko

Leszek Jaremek

Dzień biurowy - wszyscy doradcy

Kiryczuk Paweł

Dorota Kowalska

III

Samborska Zenona

Drozdowska Nina

Dzień biurowy - wszyscy doradcy

Marzena Maziarczyk

Stanisław Piróg

IV

Greszta Renata Teresa Chmiel Dzień biurowy - wszyscy doradcy Ewa Pijajko Zofia Stępniak

* - dzień biurowy


Harmonogram dyżurów doradców w Urzędach Gminy:

Nazwisko i imię Gmina Miejsce dyżuru Dzień tygodnia

Godziny dyżuru

Leszek Jaremek Adamów Urząd Gminy, sala konferencyjna Poniedziałek

7.00 - 15.00

Pijajko Ewa Grabowiec Urząd Gminy, pokój nr 4 Poniedziałek

7.00 - 15.00

 Jerzy Kietliński Komarów - Osada Urząd Gminy, pokój nr 9 Poniedziałek

7.30 - 15.30

Piróg Stanisław Krasnobród Urząd Gminy, pokój nr 10 Poniedziałek

7.30 - 15.30

Marzena Maziarczyk Łabunie Urząd Gminy, pokój nr 4 Poniedziałek

7.00 - 15.00

Bondyra Grażyna Miączyn Pokój przy Urzędzie Pocztowym, Miączyn 107 Poniedziałek

7.30 - 15.30

Kuranc Piotr

Nielisz Krzak 91, biblioteka Poniedziałek

7.30 - 15.30

Agnieszka Gawda Radecznica Urząd Gminy, pokój nr 11 Poniedziałek

7.30 - 15.30

Chmiel Teresa

Kiryczuk Paweł

Sitno Siedziba PZDR - Sitno 116 wtorek

8.00 - 15.00

7.00 - 15.00

Greszta Renata Skierbieszów Urząd Gminy, sala konferencyjna Wtorek

7.15 - 15.15

Gawda Agnieszka

Sułów Centrum Społeczno Kulturalne Stara Remiza Sułów 142 Wtorek

7.30 - 15.30

Stępniak Zofia Stary Zamość Urząd Gminy, pokój nr 30 Poniedziałek

7.30 - 15.30

Zarębska Alina Szczebrzeszyn Urząd Gminy, pokój nr 31

Poniedziałek

7.30 - 15.30

Jerzy Kietliński

Szczebrzeszyn

Urząd Gminy, pokój nr 31

Wtorek

8.00 - 16.00

Drozdowska Nina

Zwierzyniec

Urząd Gminy

Poniedziałek

7.00 - 15.00