Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje XVII edycję „Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne”. Jest to wyjątkowa okazja do promocji gospodarstw ekologicznych i ekologicznego systemu produkcji, co powinno przyczynić się do wzrostu zainteresowania tym systemem produkcji.

Ponadto możliwość dzielenia się doświadczeniami, pomysłami i najlepszymi praktykami wśród rolników z całego kraju wzmacnia pozytywny wizerunek gospodarstw ekologicznych oraz jest istotnym elementem rozwoju sektora rolnictwa ekologicznego.

Konkurs na szczeblu krajowym realizowany jest w ramach operacji KSOW pn. „Rolnictwo ekologiczne szansą dla rolników i konsumentów”.

Wiadomości na temat warunków uczestnictwa oraz kryteriów oceny gospodarstw znajdują się w załączonym regulaminie konkursu.

 

Karty zgłoszenia są przyjmowane do 15 czerwca br.

Szczegółowe informacje: Katarzyna Kozak, Dział Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska, LODR w Końskowoli, tel. 661 107 27, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania: