Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli przy współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu oraz Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizują V edycję  Konkursu na Najlepszego Doradcę Ekologicznego. 

Ideą konkursu jest popularyzacja i promowanie najlepszych osiągnięć doradców zaangażowanych w rozwój rolnictwa ekologicznego, którzy zostali wpisani na listę doradców rolniczych.

Konkurs jest dwuetapowy, składa się z etapu wojewódzkiego (I etap) i krajowego (II etap). Etap wojewódzki, nadzorowany przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli jest skierowany do doradców z terenu Lubelszczyzny. Kandydaci mogą być zgłaszani przez dowolny podmiot funkcjonujący na obszarze województwa  i działający na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich oraz przez komórki organizacyjne Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Komisja konkursowa powołana przez dyrektora LODR w Końskowoli wyłoni laureata konkursu etapu wojewódzkiego, który zostanie nominowany do etapu krajowego.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w załączonym poniżej regulaminie.

Regulamin_Konkurs_Naj_Dor_Eko 13.05.2024r.-2.pdf

Zalacznik nr 1. Karta zgloszenia 2024.pdf

Zgłoszenia należy przesłać za pośrednictwem poczty  do dnia 28 czerwca 2024 r. na adres:

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
ul. Pożowska 8, 24-130 Końskowola
Z dopiskiem „Konkurs na najlepszego doradcę ekologicznego w 2024 r.”

lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.