Sadownicy powinni niezwłocznie poinformować Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o wystąpieniu przymrozków wiosennych, jeśli ich skutki uniemożliwiają wywiązanie się z podjętych wobec ARiMR zobowiązań. 

Więcej informacji na stronie ARiMR: Zgłaszanie strat po przymrozkach w sadach - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Portal Gov.pl