Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli uruchamia na swojej stronie internetowej Lubelską e-spiżarnię.

Lubelska e-spiżarnia to inicjatywa Dyrektora LODR Wiesława Orzędowskiego. Celem Lubelskiej e-spiżarni jest bezpłatne umożliwienie promocji oferty lubelskich rolników i producentów żywności tradycyjnej i lokalnej wytwarzanej w ramach Dostaw bezpośrednich, Sprzedaży bezpośredniej, Rolniczego Handlu Detalicznego (RHD), Działalności Marginalnej, lokalnej i ograniczonej (MLO) z terenu Województwa Lubelskiego.

Zgłoszenia udziału w Lubelskiej e-spiżarni przyjmowane są poprzez przesłanie wypełnionego formularza wraz z jednym dobrej jakości zdjęciem produktu lub produktów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacji w sprawie Lubelskiej e-spiżarni udziela Pani Sylwia Figiel – pracownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich - starszy specjalista ds. przetwórstwa na poziomie gospodarstwa i bezpieczeństwa żywności, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nr tel: 693 901 081, 81 889 06 16.

Do pobrania: 

Regulamin Lubelskiej e-spizarni.docx

Karta zgłoszenie Lubelska e-spizarnia.doc

Rzeszowska 6

22-670 Bełżec

Opis

Nasze gospodarstwo istnieje od ponad 50 lat. Hodujemy ryby z pasją, korzystając z wielopokoleniowego doświadczenia oraz najnowszej wiedzy z dziedziny akwakultury. Karmimy je zbożem pochodzącym od lokalnych rolników.

Stoczek-Kolonia 3

21-025 Niemce

Opis

Od wielu lat specjalizujemy się w całorocznej produkcji zdrowej kapusty kwaszonej wg. tradycyjnej receptury.

W ofercie posiadam także świeże warzywa produkowane tradycyjnie we własnym gospodarstwie: ziemniaki, cebulę, marchew, pietruszkę, buraczki czerwone, por, seler, kapustę białą i czerwoną. Warzywa dostępne są prawie przez cały rok.

Brzezice 55A

21-050 Piaski

Opis

Rodzinna pasieka QUEEN BEE specjalizująca się w produkcji naturalnych zdrowych i smacznych produktów pszczelich. Posiadamy w sprzedaży wiele rodzajów miodów. Pierzgę oraz pyłek pszczeli.

Zimno 77

22-650 Łaszczów

Opis

Gospodarstwo pasieczne zajmujące się produkcją miodów.

Dyniska 8

22-678 Ulhówek

Opis

Profesjonalne gospodarstwo pasieczne. Pasieka wędrowna i stacjonarna.

Kolonia Miętkie 11

22-530 Mircze

Opis

Gospodarstwo pasieczne zajmujące się produkcją miodów.

Majdan Brzezicki 11

21-050 Piaski

Opis

Gospodarstwo pasieczne wielopokoleniowe zajmujące się produkcją miodu, pyłku pszczelego, propolisu oraz pierzgi.

Konstantyn 45

22-220 Hanna

Opis

Gospodarstwo ekologiczne specjalizujące się w produkcji serów z certyfikacją EKO. Zajmujące się produkcją owoców, warzyw, zbóż, gryki.

Klementowice 346

24-170 Kurów

Opis

Małe gospodarstwo ukierunkowane na produkcję owoców jagodowych położone we wsi Klementowice.

Tradycją w domu Figlów było coroczne robienie przetworów na zimę, tak więc te powstawały według sprawdzonych sposobów i receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenie, zapełniając tym sposobem domową spiżarnię.

Siennica Nadolna 78a

22-302 Siennica Nadolna

Opis

Gospodarstwo rolne produkujące warzywa ekologiczne i konwencjonalne. Gospodarze prowadzą  sprzedaż bezpośrednią  płodów  rolnych wyprodukowanych w gospodarstwie.  Kontrolę i certyfikację w gospodarstwie prowadzi  jednostka certyfikująca  Ekogwarancja PTRE Sp. zo.o.