Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłosiło XXIV edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

Do konkursu „Sposób na Sukces” mogą być zgłaszane przedsięwzięcia  uruchomione w okresie od 1 lipca 2022 do 29 lutego 2024 w jednej z trzech kategorii:

- indywidualna/rodzinna,

- zespołowa,

- inicjatyw społecznych.

Główne cele konkursu to promocja:

  1. Przedsiębiorczości na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tys. mieszkańców;
  2. Innowacyjnych rozwiązań sprzyjających podnoszeniu jakości życia na obszarach wiejskich i miastach do 20 tys. mieszkańców będących przykładami tworzenia i wdrażania „innowacji”;
  3. Działań na rzecz: ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, w tym przedsięwzięć zrealizowanych na rzecz ochrony środowiska oraz odnawialnych źródeł energii;
  4. Włączenia społecznego, zmniejszenia ubóstwa na obszarach wiejskich i miastach do 20 tys. mieszkańców, ze szczególnym wsparciem zatrudnienia osób z grup defaworyzowanych na rynku pracy;
  5. Przedsięwzięć efektywnie zrealizowanych przy wsparciu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i innych programów pomocowych.

Karty zgłoszenia udziału w Konkursie należy przesłać w terminie do 6 maja 2024 r. na adres:

Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, ul. Pożowska 8, 24-130 Końskowola lub

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów z dopiskiem : Konkurs „Sposób na Sukces”.

Zapraszamy osoby fizyczne i prawne do udziału – jesteś kreatywny, realizujesz ciekawe pomysły, tworzysz nowe miejsca pracy, zgłoś swoje przedsięwzięcie do konkursu. 

Załączniki do pobrania:

Więcej informacji na stronie internetowej:

https://cdr.gov.pl/dzialania/konkursy/sposob-na-sukces

Osoba do kontaktu ze strony LODR w Końskowoli – Magdalena Figiel kom. 607-727-913; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sposob_na_sukces_logo.jpg