Logo: Unii Europejskiej, SIR, KSOW, PROW 214-2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister
Rolnictwa i Rozwoju Wsi Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
„Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, serdecznie zaprasza na warsztaty zielarskie pt. „Innowacje w zielarstwie”

Data i miejsce warsztatów: 14 - 15 maja 2024 r. -  Pensjonat Uroczysko Zaborek, Kolonia Janów Podlaski 28, 21-505 Janów Podlaski

Przedsięwzięcie wpisuje się w zadanie Planu Operacyjnego KSOW na lata 2024-2025 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR). Celem operacji jest transfer wiedzy na temat innowacyjnych metod  wytwarzania produktów z wykorzystaniem ziół, a także ich doboru pod kątem innowacyjnego zastosowania w różnych dziedzinach życia. Uczestnicy dowiedzą się jakie właściwości zdrowotne i odżywcze posiadają zioła, zapoznają się z uprawą  i gatunkami ziół,  sposobem ich pozyskiwania oraz łączenia ze sobą.  Operacja przyczyni się do nawiązania wielopodmiotowych kontaktów, które w przyszłości mogą owocować we wspólnie podjętych inicjatywach.

Do udziału w warsztatach zapraszamy rolników z terenu województwa lubelskiego, przetwórców, właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz rolnych, członkowie stowarzyszeń

Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapewniamy nocleg i wyżywienie.

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia (skan wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej) przyjmujemy do dnia 6 maja 2024 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawie udziału w warsztatach:

Małgorzata Tarkowska tel: 697 308 333

Małgorzata Seroka tel: 603 555 418

 

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa (karta_zgloszenia_warsztaty.docx)

Program warsztatów (program.docx)